IMG_6295
Wartofrajda już dostępna :-)
08.07.2017

Wartofraja już otwarta 🙂

   Od ostatnich kilku miesięcy cierpieliśmy z powodu prac jakie toczyły się przed Poznańską Kliniką Serca,  a dotyczyły tworzącego się placu zabaw w okolicy Nowej Gazowni.

   Niemniej wraz z upływem czasu, coraz bardziej ciekawiła mnie koncepcja, jednego z ciekawszych placów zabaw, jakie właśnie powstały w Poznaniu.

http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/poznan/a/wartofrajda-daje-moc-frajdy-pierwszy-taki-plac-zabaw-w-poznaniu-otwarty-zdjecia,12250597/

   Plac zabaw, przed wejściem do @klinikaserca, jaki powstał przed naszymi drzwiami, jest pełen ciekawych rozwiązań i miejsc niekonwencjonalnych. Nie przywykliśmy do takich miejsc jeszcze w Poznaniu jak i do samego Nowego Chwaliszewa.

    Ta dzielnica Poznania, blisko położona Starego Rynku w Poznaniu, w ostatnich latach nabrała nowych barw, nabrała nowego kolorytu…. To miejsce, w którym nowoczesne, piękne apartamentowce, wkomponywowujące się w otoczenie, łączą się z urokiem miejsc wypoczynkowych dotyczących Parku w Starym Korycie Warty, Kontenerów, czy samego obszaru nadbrzeża Warty.

    W tym miejscu, jakże wyjątkowych, Poznańska Klinika Serca, oferująca komplekową diagnostykę serca oraz proponująca oddziedzającym nam Pacjentom możliwość obcowania ze sztuką nowoczesną.

IMG_6295

   Z jednej strony niezmiernie cieszy nas bliskość starówki poznańskiej,  z drugiej, to enklawa spokoju i ciszy, złaszcza gdy przekroczy się granice Parku w Starym Korycie Warty.

    Miejscami interesującymi na Chwaliszewie są: Park w Starym Korycie, KontenerArt, Lody na Chwaliszewie, czy mamy nadzieję… Poznańska Klinika Serca. Miejsce, w którym sztuka nowoczesna łączy się z praktyką lekarską, gdzie możemy dokonać pełnej nieinwazyjnej diagnostyki serca. Codziennie ufa nam wielu Pacjentów, wybierającym konsultacje u nas.

IMG_3750

     Czas poświęcony na konsultacjach, pragniemy by był czasem, w którym Pacjenci mają możliwość zapoznać się z Młodą Polską Sztuką. Biorąc regularny udział w aukcjach polskich domów aukcyjnych, staramy się znaleść obrazy wyjątkowe, wyróżniające się intetesujacą techniką, doborem tematu, czy indywidualnym podejściem do przedstawianego zagadnienia.

IMG_5789

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KIM JESTEM?

Specjalista Kardiochirurg i Transplantolog Kliniczny. Z pasji i zamiłowania lekarz, który serce oddał żonie, Annie i trójce dzieci.