img_5593
Chwila przed sylwestrem
31.12.2016

   Sylwester, ostatni dzien roku, zawsze chcemy spędzić wyjątkowo, zawsze chcemy poczuć przez chwile szczęście i radość kończącego sie okresu i wyrazić nadzieje, że kolejny rozdział naszego życia przyniesie nam coś wyjątkowego.

   Najgorzej jest chyba z postanowieniami noworocznymi, najczęściej są krótkotrwałe i rzadko kiedy cechuje je konsekwencja długoterminowa 😂

Ale ważne, że są…..

   Ale ważne, że pozwalają nam uzmysłowić nasze wady, czy ułomności i skłonić do refleksji nad sobą, sprawiają, że pragniemy zmienić kilka szczegółów detali, złych nawyków lub ułomności.

   Postanowienia noworoczne pozwalają nam akceptować sie lepiej, bo poprzez rachunek sumienia dostrzegamy swe wady i możemy przyznać sie do błędów, zastanawiać, co możemy zmienić w swym życiu….

   Sylwester jako wyjątkowa noc, również zawsze pragnąłem spędzić wyjątkowo. Niezależnie gdzie, to najważniejsze by z moją Anią. Razem lubimy tańczyć i dobrze sie bawić, więc naturalnym wyborem był jeden z poznańskich hoteli. Będąc tam corocznie, czuliśmy się swobodnie i wyjątkowo. Zmieniały sie osoby przy naszym stole, zmieniała sie muzyka, suknie mojej żony, ale atmosfera wyjątkowej chwili była niezmienna….

img_0024

   W tym roku wyjątkowo pomyśleliśmy, że zamiast wystawnego balu, pójdziemy na narty. Z przyjaciółmi i rodziną, w tym roku będzie inaczej 😀  Co prawda zabawa sylwestrowa bedzie skromniejsza, ale co mi tam… cały dzień spędziliśmy na stoku…. było CUDOWNIE !

img_5583

   Pracując dużo i mając mało czasu na sport, warto każdą wolną chwile spędzić aktywnie, by dbać o nasze serce i pielęgnować to co najważniejsze…. więzi rodzinne.

Mam nadzieję, że dla Państwa jak i dla mnie będzie to wyjątkowy czas 😀

 

2 odpowiedzi na “Chwila przed sylwestrem”

  1. SWnuk pisze:

    Szczęśliwego Nowego Roku Panie Doktorze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KIM JESTEM?

Specjalista Kardiochirurg i Transplantolog Kliniczny. Z pasji i zamiłowania lekarz, który serce oddał żonie, Annie i trójce dzieci.